Kordushindamise hindamiskomisjonid

2017

Õpetajakoolitus ja kasvatusteadused
Eesti KunstiakadeemiaJane Kreek – komisjoni esimees, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppeosakonna juhataja
 Katrina Koppel – liige üliõpilasena, EKKA kõrghariduse hindamisnõukogu liige, Eesti Üliõpilaskondade Liidu juhatuse aseesimees
 Margit Timakov – Eesti Õpetajate Liidu juhatuse esimees
Keeled ja kultuurid
EuroakadeemiaEve Eisenschmidt – komisjoni esimees, professor, Tallinna Ülikooli Haridusteaduste instituut
 Triin van Doorslaer – vabakutseline tõlk
 Katrin Karu – Politsei- ja Piirivalveameti vanemtõlk
 Katrina Koppel – liige üliõpilasena, EKKA kõrghariduse hindamisnõukogu liige, Eesti Üliõpilaskondade Liidu juhatuse aseesimees
 Margit Kurm – Tilde Eesti OÜ tegevdirektor
Sotsiaalteadused (RKH);
Ärindus ja haldus (MAG) 
EuroakadeemiaTiiu Paas – Tartu Ülikooli professor, komisjoni esimees
 Alari Purju – Tallinna Tehnikaülikooli professor, EKKA kõrghariduse hindamisnõukogu liige
 Vanessa Yasmine Birgitta Roosmets – Estonian Business School’i üliõpilane
 Margus Sarapuu – Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi nõunik
 Anu Toots – Tallinna Ülikooli professor
Usuteadus
Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline SeminarEve Eisenschmidt – komisjoni esimees, professor, Tallinna Ülikooli Haridusteaduste instituut
EEKBL Kõrgem Usuteaduslik SeminarHeidi Maiberg – komisjoni liige üliõpilasena
 Ringo Ringvee – kõrgkooliväline liige, nõunik, Siseministeeriumi usuasjade osakond
 Olga Schihalejev – religioonipedagoogika dotsent, Tartu Ülikooli usuteaduskond
 Liina Siib – EKKA hindamisnõukogu liige, professor, Eesti Kunstiakadeemia õppetooli juhataja

2016

Arhitektuur ja ehitus
Tallinna TehnikaülikoolTõnu Meidla – komisjoni esimees, EKKA kõrghariduse hindamisnõukogu esimees
 Emma Järvenpää – üliõpilande, Leiden University
 Rainer Mahlamäki – arhitekt, Lahdelma & Mahlamäki OY, professor
 Ülar Mark – arhitekt, Allianss Arhitektid OÜ, kõrgkooliväline ekspert
 Herman Neuckermans – emeriitprofessor, KU Leuven, Deparment of Architecture
 Andres Sevtsuk – assistant professor of Urban Planning, Harvard Graduate School of Design
  
Tehnika, tootmine ja tehnoloogia
Eesti Maaülikool(DOK)…………………………..
Tauno Otto – komisjoni esimees, EKKA hindamisnõukogu liige, Tallinna Tehnikaülikooli professor
 Olav Aarna – Estonian Business School’i prorektor, SA Kutsekoda nõunik
 Vladimir Kuts – komisjoni liige üliõpilasena, Tartu Tehnikaülikooli doktorant
 Mart Noorma – Tartu Ülikooli õppeprorektor
 Madis Võõras – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse nõunik
  

2014

Ajakirjandus ja infolevi
Tallinna Ülikool (BAK, MAG, DOK)Olav Aarna (esimees), EKKA HN liige
 Peeter Vihalemm – Tartu Ülikooli vanemteadur
 Janne Andresoo – Eesti Rahvusraamatukogu peadirektor
 Hillar Bauman – Eesti Kõrghariduse Kvaliteediagentuuri hindamisekspert
 Helle Tiikmaa – Eesti Ajakirjanike Liidu juhatuse liige, Tartu Ülikooli doktorant
  
Arhitektuur ja ehitus 
Tallinna Tehnikaülikool (DOK)Tõnu Meidla (esimees), EKKA HN liige
 Kalev Sepp – Eesti Maaülikooli professor, EKKA HN liige
 Madis Võõras – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskuse nõunik
 Heiki Onton – Ramirent Baltic AS tegevdirektor
 Lauri Lihtmaa – Eesti Maaülikooli doktorant
  
Bio- ja keskkonnateadused
Tallinna Ülikool (MAG)Tõnu Meidla (esimees), EKKA HN liige
 Alvar Soesoo – Tallinna Tehnikaülikooli professor
 Dmitri Teperik – Kaitseministeeriumi teadus- ja arendustegevuse valdkonnajuht
 Aret Vooremäe – Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi direktor
 Aleksandr Graf – Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
  
Füüsikalised loodusteadused
Tallinna Ülikool (DOK)Kalev Sepp (esimees), EKKA HN liige
 Alvar Soesoo – Tallinna Tehnikaülikooli professor
 Rünno Lõhmus – Tartu Ülikooli Füüsika Instituudi vanemteadur
 Madis Võõras – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskuse nõunik
 Aleksandr Graf – Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
  
Informaatika ja infotehnoloogia
Tallinna Ülikool (DOK)Ants Sild (esimees), EKKA HN liige
 Tanel Tammet – Tallinna Tehnikaülikooli professor
 Mihhail Matskin – Royal Institute of Technology (KTH), Rootsi, professor
 Jüri Kiho – Tartu Ülikooli professor
 Erkki Moorits – Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
  
Keeled ja kultuurid
Euroakadeemia (RKH)Olav Aarna (esimees), EKKA HN liige
 Triin Pappel – Tallinna Ülikooli lektor
 Katrin Karu – Tartu Ülikooli lektor
 Margit Kurm – Tilde Eesti OÜ juhatuse liige
 Krista Umbjärv – Tallinna Ülikooli üliõpilane
  
Keskkonnahoid
Euroakadeemia (MAG)Kalev Sepp (esimees), EKKA HN liige
 Dmitri Teperik – Kaitseministeeriumi teadus- ja arendustegevuse valdkonnajuht
 Margus Pedaste – Tartu Ülikooli professor
 Ruth Shimmo – Tallinna Ülikooli professor
 Aleksandr Graf – Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
  
Kunstid
Eesti Kunstiakadeemia (DOK)Olav Aarna (esimees), EKKA HN liige
 Kersti Markus – Tallinna Ülikooli professor
 Aune Valk – Haridus- ja Teadusministeerium, programmi koordinaator
 Urve Lippus – Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia professor
 Tuulike Kivestu – Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia doktorant
  
Matemaatika ja statistika
Tallinna Ülikool (MAG)Ants Sild (esimees), EKKA HN liige
 Tarmo Koll – ERGO Kindlustuse vastutav aktuaar
 Toomas Lepikult – Eesti Infotehnoloogia Kolledži prorektor
 Raul Kangro – Eesti Matemaatika Seltsi president, Tartu Ülikooli dotsent
 Erkki Moorits – Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
  
Psühholoogia 
Tallinna Ülikool (DOK)Olav Aarna (esimees), EKKA HN liige
 Aune Valk – Haridus- ja teadusministeerium, programmi koordinaator
 Jüri Allik – Tartu Ülikooli professor
 Milvi Tepp – Tallinna Tehnikaülikooli professor, PARE juhatuse esimees
 Mait Metelitsa – Tartu Ülikooli doktorant
  
Sotsiaalteadused
Euroakadeemia (RKH, MAG)Anu Toots – EKKA HN liige
 Madis Võõras – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskuse nõunik
 Kristiina Tõnnisson (esimees), Tartu Ülikooli Euroopa Kolledži direktor
 Enn Listra – Tallinna Tehnikaülikooli professor
 Katrin Kreegimäe – Tartu Ülikooli doktorant
  
Tallinna Tehnikaülikool (DOK)Anu Toots – EKKA HN liige
 Tiiu Paas  (esimees), Tartu Ülikooli professor
 Ruth Alas – EBS professor
 Madis Võõras – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskuse nõunik
 Katrin Kreegimäe – Tartu Ülikooli doktorant
  
Sotsiaalteenused
Tallinna Ülikool (DOK)Tõnis Karki (esimees), EKKA HN liige
 Aune Valk – Haridus- ja Teadusministeerium, programmi koordinaator
 Liis Rooväli – Sotsiaalministeeriumi terviseinfo ja analüüsi osakonna juhataja
 Anu Leppiman – Tallinna Tehnikaülikooli professor
 Ain Aaviksoo – HealthIN OÜ tegevjuht ja tervishoiuekspert; Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
  
Tervishoid
Tallinna Ülikool (BAK, MAG)Tõnis Karki (esimees), EKKA HN liige
 Ülle Ernits – Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor
 Liis Rooväli – Sotsiaalministeeriumi terviseinfo ja analüüsi osakonna juhataja
 Ain Aaviksoo – HealthIN OÜ tegevjuht ja tervishoiuekspert; Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
 Gea Kõks – Tartu Ülikooli üliõpilane
  
Usuteadus
EEKBL Kõrgem Usuteaduslik Seminar (RKH)Liina Siib – EKKA HN liige
 Urmas Viilma – EELK kantsler, Tallinna Piiskopliku Toomkoguduse õpetaja
 Mati Heidmets (esimees), Tallinna Ülikooli professor
 Ringo Ringvee – Siseministeeriumi usuasjade osakonna nõunik
 Sander Sirel – Tartu Ülikooli üliõpilane
  
EELK Usuteaduse Instituut (RKH, MAG)Liina Siib – EKKA HN liige
 Jane Kreek – Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppeosakonna juhataja
 Mati Heidmets (esimees), Tallinna Ülikooli professor
 Einike Pilli – Tartu Ülikooli elukestva õppe keskuse konsultant
 Sander Sirel – Tartu ülikooli üliõpilane
  
EMK Teoloogiline Seminar (RKH)Liina Siib – EKKA HN liige
 Urmas Viilma – EELK kantsler, Tallinna Piiskopliku Toomkoguduse õpetaja
 Mati Heidmets (esimees), Tallinna Ülikooli professor
 Ringo Ringvee – Siseministeeriumi usuasjade osakonna nõunik
 Sander Sirel – Tartu Ülikooli üliõpilane
  
Õpetajakoolitus ja kasvatusteadus
Eesti Kunstiakadeemia (MAG)Jakob Kübarsepp – EKKA HN liige
 Margus Pedaste – Tartu Ülikooli professor
 Eve Eisenschmidt (komisjoni esimees), Tallinna Ülikooli arendusprorektor
 Margit Timakov – Eesti Õpetajate Liidu juhatuse esimees, Tallinna Ühisgümnaasiumi õpetaja
 Maria Erss– Tallinna Ülikooli doktorant
  
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (MAG)Jakob Kübarsepp – EKKA HN liige
 Viljar Aro – Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktor
 Eve Eisenschmidt (komisjoni esimees), Tallinna Ülikooli arendusprorektor
 Margit Timakov – Eesti Õpetajate Liidu juhatuse esimees, Tallinna Ühisgümnaasiumi õpetaja
 Maria Erss – Tallinna Ülikooli doktorant
  
Tartu Ülikool (MAG)Jakob Kübarsepp – EKKA HN liige
 Viljar Aro – Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktor
 Eve Eisenschmidt (komisjoni esimees), Tallinna Ülikooli arendusprorektor
 Margit Timakov – Eesti Õpetajate Liidu juhatuse esimees, Tallinna Ühisgümnaasiumi õpetaja
 Kaija Kumpas-Lenk – Tallinna Ülikooli doktorant
  
Tartu Ülikool (DOK)Jakob Kübarsepp – EKKA HN liige
 Olav Aarna – SA Kutsekoda juhatuse liige
 Eve Eisenschmidt (komisjoni esimees), Tallinna Ülikooli arendusprorektor
 Margit Timakov – Eesti Õpetajate Liidu juhatuse esimees, Tallinna Ühisgümnaasiumi õpetaja
 Kaija Kumpas-Lenk – Tallinna Ülikooli doktorant
  
Ärindus ja haldus
Euroakadeemia (MAG)Anu Toots – EKKA HN liige
 Madis Võõras – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskuse nõunik
 Kristiina Tõnnisson (esimees), Tartu Ülikooli Euroopa Kolledži direktor
 Enn Listra – Tallinna Tehnikaülikooli professor
 Katrin Kreegimäe – Tartu Ülikooli doktorant
 

2013 

Arhitektuur ja ehitus 
Tallinna Tehnikakõrgkool (RKH)Kalev Sepp (esimees)
 Kerttu Karon
 Irene Lill
 Kalle Vellevoog
 Riho Oras
  
Tallinna Tehnikaülikool (RKH)Kalev Sepp (esimees)
 Kerttu Karon
 Enn Tammaru
 Indrek Peterson
 Enno Põder
Humanitaaria 
Tallinna Ülikool (DOK)Olav Aarna (esimees)
 Andreas Trossek
 Aune Valk
 Mart Kalm
 Martin Hallik
Füüsikalised loodusteadused 
Tallinna Ülikool (BAK,MAG)Rünno Lõhmus (esimees)
 Aleksandr Graf
 Jakob Kübarsepp
 Dmitri Teperik
 Peeter Kukk
Informaatika ja infotehnoloogia 
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor (RKH)Ennu Rüstern (esimees)
 Viljar Mee
 Jaanus Pöial
 Peeter Normak
 Virgo Inno
Keeled ja kultuurid 
Tartu Ülikool (RKH)Olav Aarna (esimees)
 Reet Sillavee
 Toivo Pilli
 Triin Pappel
 Margit Kurm
Kunstid 
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor (RKH)Andres Tali (esimees)
 Ave-Stina Udam
 Erika Pedak
 Ilona Gurjanova
 Jane Kreek
  
Tallinna Ülikool (RKH)Andres Tali (esimees)
 Ave-Stina Udam
 Erika Pedak
 Ilona Gurjanova
 Jane Kreek
  
Tartu Ülikool (BAK, MAG)Olav Aarna (esimees)
 Ave-Stina Udam
 Erika Pedak
 Jane Kreek
 Vano Allsalu
Muusika ja teatrikunst 
Tartu Ülikool (MAG)Olav Aarna (esimees)
 Riina Roolaid
 Marko Lõhmus
 Tiina Mattisen
 Aarne Saluveer
  
Tehnika, tootmine ja tehnoloogia 
Eesti Maaülikool (DOK)Tõnu Meidla (esimees)
 Margus Tiru
 Alvar Soesoo
 Tiit Roosmaa
 Madis Võõras
  
Võrumaa Kutsehariduskeskus (RKH)Olav Aarna (esimees)
 Margus Tiru
 Rünno Lõhmus
 Tauno Otto
 Peeter Kukk
Õigus 
Tallinna Majanduskool (RKH)Arno Almann (esimees)
 Riina Roolaid
 Anu Toots
 Urmas Volens
 Marju Luts-Sootak
Ärindus ja haldus 
Eesti-Ameerika Äriakadeemia (RKH)Kristiina Tõnnisson (esimees)
 Alexandra Vasilkioti
 Anu Toots
 Enn Listra
 Jari Kukkonen
  
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor (MAG)Kristiina Tõnnisson (esimees)
 Alexandra Vasilkioti
 Anu Toots
 Enn Listra
 Jari Kukkonen
  
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (MAG)Kristiina Tõnnisson (esimees)
 Alexandra Vasilkioti
 Anu Toots
 Enn Listra
 Jari Kukkonen