Esmahindamise hindamiskomisjonid

2018

Tallinna Ülikool

Kunstide doktoriõpe
Lily Diaz – komisjoni esimees, Aalto University, Full Professor of New Media, Head of Research at Department of Media (Soome)
Amy Genders – hiljutine doktorant, PhD in Media, Culture and Journalism, University of South Wales (Suurbritannia)
Andrew Spicer – University of the West of England Bristol, Professor of Cultural Production (Suurbritannia)
Helle Tiikmaa – kõrgkooliväline liige, Eesti Ajakirjanike Liidu esimees (Eesti)

Tartu Ülikooli Narva Kolledž

Informaatika ja infotehnoloogia, rakenduskõrgharidusõpe
Ants Sild – komisjoni esimees, Baltic Computer Systems, juhatuse liige (Eesti)
Tanel Tammet – Tallinna Tehnikaülikool, Infotehnoloogia teaduskond, tarkvarateaduse
instituut, professor (Eesti)
Peeter Normak – Tallinna Ülikool, Digitehnoloogiate instituut, direktor (Eesti)
Vanessa Vorteil – Tallinna Ülikooli üliõpilane (Eesti)

Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor

Isikuteenindus, rakenduskõrgharidusõpe
Heli Tooman – komisjoni esimees, Tartu Ülikooli Pärnu kolledž, turismimajanduse dotsent (Eesti)
Sirje Rekkor – Tallinna Ülikool, Kasvatusteaduste Instituut, kutsepedagoogika lektor (Eesti)
Feliks Mägus – kõrgkooliväline liige, Nordic Hotels OÜ tegevjuht (Eesti)
Anneli Haabu – Tartu Ülikooli Pärnu kolledži turismi- ja hotelliettevõtluse üliõpilane (Eesti)

Eesti Kunstiakadeemia

Arhitektuuri ja ehituse õppekavagrupi “Arhitektuur ja linnaplaneerimine” doktoriõppekava
Philippe Bouillard – komisjoni esimees; professor, Université Libre de Bruxelles (Belgia)
Toni Kotnik – Professor of Design of Structures, Aalto University (Soome)
Yoko Alender – komisjoni kõrgkooliväline liige, arhitekt, Riigikogu liige, kultuurikomisjoni liige (Eesti)
Katre Koppel – üliõpilasliige, Tartu Ülikooli Kultuuriteaduste ja kunstide instituudi doktorant (Eesti)

Euroakadeemia

Ärinduse ja halduse õppekavagrupi „Keskkonnahoidlik ringmajandus ja ettevõtlus“ magistriõppekava
Enn Listra – komisjoni esimees, professor, Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna dekaan
Ruth Shimmo – professor, Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituudi direktor
Tiiu Paas – professor, Tartu Ülikool
Jari Kukkonen – Vitalonga OÜ omanik
Vanessa Roosmets – üliõpilane, Estonian Business School

Tartu Tervishoiu Kõrgkool ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Tervishoid, terviseteaduse (eriõde) magistriõppekava 
Josette Denekens – komisjoni esimees; Emeritus Professor in General Practice and head of the department of General Practice at the University of Antwerp (Belgia)
Ruud Heijnen – Zuyd University of applied sciences (Zuyd Hogeschool) in Heerlen, Faculty of Health. Coordinator of international cooperation for the faculty of health; Program coordinator for the master program Advanced Health Care (in development); National and international auditor for health care education (Holland)
Margus Viigimaa – kõrgkooliväline liige; Põhja-Eesti Regionaalhaigla; Tallinna Tehnikaülikool, TTÜ Tehnomeedikum, Kardiovaskulaarse meditsiini instituudi direktor, professor (Eesti)
Samin Sedghi Zadeh – üliõpilane; Faculty of Medicine and Surgery, University of Turin (Itaalia)

2017

Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Tervishoid, radioloogia magistriõpe
Liis Rooväli – komisjoni esimees, tervishoiukorralduse lektor, Peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut, Tartu Ülikool (Eesti)
Genny Sandon – Programme Leader for MSc Radiography programme, Faculty of Health, Education and Life Sciences, Birmingham City University (Suurbritannia)
Kent Fridell – Head of section of Radiography, programme leader for Radiography, Karolinska Institute (Rootsi)

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Informaatika ja infotehnoloogia, rakenduskõrgharidusõpe
Urve Mets – komisjoni esimees, SA Kutsekoda, OSKA koordinaator info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas
Agu Leinfeld – AS DATEL, Tarkvaraarenduse ja -tehnoloogia direktor
Peeter Normak – Tallinna Ülikool, professor, digitehnoloogiate instituudi direktor
Tanel Tammet – Tallinna Tehnikaülikool, professor, intotehnoloogia teaduskond, tarkvarateaduse instituut

2016

Eesti Kunstiakadeemia

Arhitektuur ja linnaplaneerimine, doktoriõpe
Tõnu Meidla, Professor, Tartu Ülikool
Herman Neuckermans, Professor Emeritus, KU Leuven, Department of Architecture (Belgia)
Matti Rautiola, Professor, Architect, Director General, ARRAK Architects Kiiskilä, Rautiola, Building Information Foundation (Soome)
Emma Järvenpää, üliõpilane, Leiden University (Holland)

Tallinna Tehnikaülikool

Arhitektuur, integreeritud õpe – esmahindamise kordushindamine
Tõnu Meidla – esimees, professor, EKKA kõrghariduse hindamisnõukogu esimees
Rainer Mahlamäki – professor, Oulun Yliopisto, Lahdelma & Mahlamäki OY, arhitekt (Soome)
Herman Neuckermans – Professor Emeritus, KU Leuven, Department of Architecture (Belgia)
Andres Sevtsuk – Assistant Professor of Urban Planning, Harvard Graduate School of Design (Ameerika Ühendriigid)
Ülar Mark – Allianss Arhitektid OÜ
Emma Järvenpää – üliõpilane, Leiden University (Holland)

2015

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Isikuteenindus, rakenduskõrgharidusõpe
Heli Tooman – Tartu Ülikooli Pärnu kolledži dotsent
Feliks Mägus – Nordic Hotel Forum’i tegevdirektor
Sirje Rekkor – Tallinna Ülikooli lektor

Tartu Ülikool

Informaatika ja infotehnoloogia, rakenduskõrgharidusõpe
Peeter Normak – Tallinna Ülikooli professor
Ants Sild – Baltic Computer Systems juhataja, EKKA hindamisnõukogu liige
Tanel Tammet – Tallinna Tehnikaülikooli professor

2013

Eesti Kunstiakadeemia

Arhitektuur ja ehitus, doktoriõppekava
Rainer Mahlamäki – esimees, Lahdelma & Mahlamäki Architects
Herman Neuckermans – Eindhoveni ülikooli professor
Jan Westra, Leuveni ülikooli professor

Tallinna Tehnikaülikool

Arhitektuur, integreeritud õpe
Kalev Sepp – esimees, Eesti Maaülikool
Rainer Mahlamäki – Oulun Yliopisto (Soome)
Andres Sevtsuk – Singapore University of Technology and Design (Singapur)
Ülar Mark – Allianss Arhitektid OÜ
Marten Kaevats – üliõpilane

Eesti Lennuakadeemia

Tehnika, tootmine, tehnoloogia rakenduskõrgharidusõpe
Rünno Lõhmus – esimees
Aimar Lukk
Ardo Oras
Tauno Otto
Margus Tiru – üliõpilane

Tallinna Tehnikakõrgkool

Magistriõppekava Tarneahelate juhtimine
Kristiina Tõnnisson – esimees
Jakob Kübarsepp
Sebastiaan Meijer
Katalin Tanczos
Kalle Uusmaa – üliõpilane