Kordushindamise hindamiskomisjonid

2017

Keeled ja kultuurid
Euroakadeemia Eve Eisenschmidt – komisjoni esimees, professor, Tallinna Ülikooli Haridusteaduste instituut
Triin van Doorslaer – vabakutseline tõlk
Katrin Karu – Politsei- ja Piirivalveameti vanemtõlk
Katrina Koppel – liige üliõpilasena, EKKA kõrghariduse hindamisnõukogu liige, Eesti Üliõpilaskondade Liidu juhatuse aseesimees
Margit Kurm – Tilde Eesti OÜ tegevdirektor
Sotsiaalteadused (RKH);
Ärindus ja haldus (MAG) 
Euroakadeemia Tiiu Paas – Tartu Ülikooli professor, komisjoni esimees
Alari Purju – Tallinna Tehnikaülikooli professor, EKKA kõrghariduse hindamisnõukogu liige
Vanessa Yasmine Birgitta Roosmets – Estonian Business School’i üliõpilane
Margus Sarapuu – Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi nõunik
Anu Toots – Tallinna Ülikooli professor
Usuteadus
Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline Seminar Eve Eisenschmidt – komisjoni esimees, professor, Tallinna Ülikooli Haridusteaduste instituut
EEKBL Kõrgem Usuteaduslik Seminar Heidi Maiberg – komisjoni liige üliõpilasena
Ringo Ringvee – kõrgkooliväline liige, nõunik, Siseministeeriumi usuasjade osakond
Olga Schihalejev – religioonipedagoogika dotsent, Tartu Ülikooli usuteaduskond
Liina Siib – EKKA hindamisnõukogu liige, professor, Eesti Kunstiakadeemia õppetooli juhataja

2016

Arhitektuur ja ehitus
Tallinna Tehnikaülikool Tõnu Meidla – komisjoni esimees, EKKA kõrghariduse hindamisnõukogu esimees
Emma Järvenpää – üliõpilande, Leiden University
Rainer Mahlamäki – arhitekt, Lahdelma & Mahlamäki OY, professor
Ülar Mark – arhitekt, Allianss Arhitektid OÜ, kõrgkooliväline ekspert
Herman Neuckermans – emeriitprofessor, KU Leuven, Deparment of Architecture
Andres Sevtsuk – assistant professor of Urban Planning, Harvard Graduate School of Design
Tehnika, tootmine ja tehnoloogia
Eesti Maaülikool(DOK)…………………………..
Tauno Otto – komisjoni esimees, EKKA hindamisnõukogu liige, Tallinna Tehnikaülikooli professor
Olav Aarna – Estonian Business School’i prorektor, SA Kutsekoda nõunik
Vladimir Kuts – komisjoni liige üliõpilasena, Tartu Tehnikaülikooli doktorant
Mart Noorma – Tartu Ülikooli õppeprorektor
Madis Võõras – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse nõunik

2014

Ajakirjandus ja infolevi
Tallinna Ülikool (BAK, MAG, DOK) Olav Aarna (esimees), EKKA HN liige
Peeter Vihalemm – Tartu Ülikooli vanemteadur
Janne Andresoo – Eesti Rahvusraamatukogu peadirektor
Hillar Bauman – Eesti Kõrghariduse Kvaliteediagentuuri hindamisekspert
Helle Tiikmaa – Eesti Ajakirjanike Liidu juhatuse liige, Tartu Ülikooli doktorant
Arhitektuur ja ehitus 
Tallinna Tehnikaülikool (DOK) Tõnu Meidla (esimees), EKKA HN liige
Kalev Sepp – Eesti Maaülikooli professor, EKKA HN liige
Madis Võõras – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskuse nõunik
Heiki Onton – Ramirent Baltic AS tegevdirektor
Lauri Lihtmaa – Eesti Maaülikooli doktorant
Bio- ja keskkonnateadused
Tallinna Ülikool (MAG) Tõnu Meidla (esimees), EKKA HN liige
Alvar Soesoo – Tallinna Tehnikaülikooli professor
Dmitri Teperik – Kaitseministeeriumi teadus- ja arendustegevuse valdkonnajuht
Aret Vooremäe – Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi direktor
Aleksandr Graf – Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
Füüsikalised loodusteadused
Tallinna Ülikool (DOK) Kalev Sepp (esimees), EKKA HN liige
Alvar Soesoo – Tallinna Tehnikaülikooli professor
Rünno Lõhmus – Tartu Ülikooli Füüsika Instituudi vanemteadur
Madis Võõras – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskuse nõunik
Aleksandr Graf – Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
Informaatika ja infotehnoloogia
Tallinna Ülikool (DOK) Ants Sild (esimees), EKKA HN liige
Tanel Tammet – Tallinna Tehnikaülikooli professor
Mihhail Matskin – Royal Institute of Technology (KTH), Rootsi, professor
Jüri Kiho – Tartu Ülikooli professor
Erkki Moorits – Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
Keeled ja kultuurid
Euroakadeemia (RKH) Olav Aarna (esimees), EKKA HN liige
Triin Pappel – Tallinna Ülikooli lektor
Katrin Karu – Tartu Ülikooli lektor
Margit Kurm – Tilde Eesti OÜ juhatuse liige
Krista Umbjärv – Tallinna Ülikooli üliõpilane
Keskkonnahoid
Euroakadeemia (MAG) Kalev Sepp (esimees), EKKA HN liige
Dmitri Teperik – Kaitseministeeriumi teadus- ja arendustegevuse valdkonnajuht
Margus Pedaste – Tartu Ülikooli professor
Ruth Shimmo – Tallinna Ülikooli professor
Aleksandr Graf – Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
Kunstid
Eesti Kunstiakadeemia (DOK) Olav Aarna (esimees), EKKA HN liige
Kersti Markus – Tallinna Ülikooli professor
Aune Valk – Haridus- ja Teadusministeerium, programmi koordinaator
Urve Lippus – Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia professor
Tuulike Kivestu – Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia doktorant
Matemaatika ja statistika
Tallinna Ülikool (MAG) Ants Sild (esimees), EKKA HN liige
Tarmo Koll – ERGO Kindlustuse vastutav aktuaar
Toomas Lepikult – Eesti Infotehnoloogia Kolledži prorektor
Raul Kangro – Eesti Matemaatika Seltsi president, Tartu Ülikooli dotsent
Erkki Moorits – Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
Psühholoogia
Tallinna Ülikool (DOK) Olav Aarna (esimees), EKKA HN liige
Aune Valk – Haridus- ja teadusministeerium, programmi koordinaator
Jüri Allik – Tartu Ülikooli professor
Milvi Tepp – Tallinna Tehnikaülikooli professor, PARE juhatuse esimees
Mait Metelitsa – Tartu Ülikooli doktorant
Sotsiaalteadused
Euroakadeemia (RKH, MAG) Anu Toots – EKKA HN liige
Madis Võõras – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskuse nõunik
Kristiina Tõnnisson (esimees), Tartu Ülikooli Euroopa Kolledži direktor
Enn Listra – Tallinna Tehnikaülikooli professor
Katrin Kreegimäe – Tartu Ülikooli doktorant
Tallinna Tehnikaülikool (DOK) Anu Toots – EKKA HN liige
Tiiu Paas  (esimees), Tartu Ülikooli professor
Ruth Alas – EBS professor
Madis Võõras – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskuse nõunik
Katrin Kreegimäe – Tartu Ülikooli doktorant
Sotsiaalteenused
Tallinna Ülikool (DOK) Tõnis Karki (esimees), EKKA HN liige
Aune Valk – Haridus- ja Teadusministeerium, programmi koordinaator
Liis Rooväli – Sotsiaalministeeriumi terviseinfo ja analüüsi osakonna juhataja
Anu Leppiman – Tallinna Tehnikaülikooli professor
Ain Aaviksoo – HealthIN OÜ tegevjuht ja tervishoiuekspert; Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
Tervishoid
Tallinna Ülikool (BAK, MAG) Tõnis Karki (esimees), EKKA HN liige
Ülle Ernits – Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor
Liis Rooväli – Sotsiaalministeeriumi terviseinfo ja analüüsi osakonna juhataja
Ain Aaviksoo – HealthIN OÜ tegevjuht ja tervishoiuekspert; Tallinna Tehnikaülikooli doktorant
Gea Kõks – Tartu Ülikooli üliõpilane
Usuteadus
EEKBL Kõrgem Usuteaduslik Seminar (RKH) Liina Siib – EKKA HN liige
Urmas Viilma – EELK kantsler, Tallinna Piiskopliku Toomkoguduse õpetaja
Mati Heidmets (esimees), Tallinna Ülikooli professor
Ringo Ringvee – Siseministeeriumi usuasjade osakonna nõunik
Sander Sirel – Tartu Ülikooli üliõpilane
EELK Usuteaduse Instituut (RKH, MAG) Liina Siib – EKKA HN liige
Jane Kreek – Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppeosakonna juhataja
Mati Heidmets (esimees), Tallinna Ülikooli professor
Einike Pilli – Tartu Ülikooli elukestva õppe keskuse konsultant
Sander Sirel – Tartu ülikooli üliõpilane
EMK Teoloogiline Seminar (RKH) Liina Siib – EKKA HN liige
Urmas Viilma – EELK kantsler, Tallinna Piiskopliku Toomkoguduse õpetaja
Mati Heidmets (esimees), Tallinna Ülikooli professor
Ringo Ringvee – Siseministeeriumi usuasjade osakonna nõunik
Sander Sirel – Tartu Ülikooli üliõpilane
Õpetajakoolitus ja kasvatusteadus
Eesti Kunstiakadeemia (MAG) Jakob Kübarsepp – EKKA HN liige
Margus Pedaste – Tartu Ülikooli professor
Eve Eisenschmidt (komisjoni esimees), Tallinna Ülikooli arendusprorektor
Margit Timakov – Eesti Õpetajate Liidu juhatuse esimees, Tallinna Ühisgümnaasiumi õpetaja
Maria Erss– Tallinna Ülikooli doktorant
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (MAG) Jakob Kübarsepp – EKKA HN liige
Viljar Aro – Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktor
Eve Eisenschmidt (komisjoni esimees), Tallinna Ülikooli arendusprorektor
Margit Timakov – Eesti Õpetajate Liidu juhatuse esimees, Tallinna Ühisgümnaasiumi õpetaja
Maria Erss – Tallinna Ülikooli doktorant
Tartu Ülikool (MAG) Jakob Kübarsepp – EKKA HN liige
Viljar Aro – Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktor
Eve Eisenschmidt (komisjoni esimees), Tallinna Ülikooli arendusprorektor
Margit Timakov – Eesti Õpetajate Liidu juhatuse esimees, Tallinna Ühisgümnaasiumi õpetaja
Kaija Kumpas-Lenk – Tallinna Ülikooli doktorant
Tartu Ülikool (DOK) Jakob Kübarsepp – EKKA HN liige
Olav Aarna – SA Kutsekoda juhatuse liige
Eve Eisenschmidt (komisjoni esimees), Tallinna Ülikooli arendusprorektor
Margit Timakov – Eesti Õpetajate Liidu juhatuse esimees, Tallinna Ühisgümnaasiumi õpetaja
Kaija Kumpas-Lenk – Tallinna Ülikooli doktorant
Ärindus ja haldus
Euroakadeemia (MAG) Anu Toots – EKKA HN liige
Madis Võõras – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskuse nõunik
Kristiina Tõnnisson (esimees), Tartu Ülikooli Euroopa Kolledži direktor
Enn Listra – Tallinna Tehnikaülikooli professor
Katrin Kreegimäe – Tartu Ülikooli doktorant

 

2013 

Arhitektuur ja ehitus
Tallinna Tehnikakõrgkool (RKH) Kalev Sepp (esimees)
Kerttu Karon
Irene Lill
Kalle Vellevoog
Riho Oras
Tallinna Tehnikaülikool (RKH) Kalev Sepp (esimees)
Kerttu Karon
Enn Tammaru
Indrek Peterson
Enno Põder
Humanitaaria
Tallinna Ülikool (DOK) Olav Aarna (esimees)
Andreas Trossek
Aune Valk
Mart Kalm
Martin Hallik
Füüsikalised loodusteadused
Tallinna Ülikool (BAK,MAG) Rünno Lõhmus (esimees)
Aleksandr Graf
Jakob Kübarsepp
Dmitri Teperik
Peeter Kukk
Informaatika ja infotehnoloogia
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor (RKH) Ennu Rüstern (esimees)
Viljar Mee
Jaanus Pöial
Peeter Normak
Virgo Inno
Keeled ja kultuurid
Tartu Ülikool (RKH) Olav Aarna (esimees)
Reet Sillavee
Toivo Pilli
Triin Pappel
Margit Kurm
Kunstid
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor (RKH) Andres Tali (esimees)
Ave-Stina Udam
Erika Pedak
Ilona Gurjanova
Jane Kreek
Tallinna Ülikool (RKH) Andres Tali (esimees)
Ave-Stina Udam
Erika Pedak
Ilona Gurjanova
Jane Kreek
Tartu Ülikool (BAK, MAG) Olav Aarna (esimees)
Ave-Stina Udam
Erika Pedak
Jane Kreek
Vano Allsalu
Muusika ja teatrikunst
Tartu Ülikool (MAG) Olav Aarna (esimees)
Riina Roolaid
Marko Lõhmus
Tiina Mattisen
Aarne Saluveer
Tehnika, tootmine ja tehnoloogia
Eesti Maaülikool (DOK) Tõnu Meidla (esimees)
Margus Tiru
Alvar Soesoo
Tiit Roosmaa
Madis Võõras
Võrumaa Kutsehariduskeskus (RKH) Olav Aarna (esimees)
Margus Tiru
Rünno Lõhmus
Tauno Otto
Peeter Kukk
Õigus
Tallinna Majanduskool (RKH) Arno Almann (esimees)
Riina Roolaid
Anu Toots
Urmas Volens
Marju Luts-Sootak
Ärindus ja haldus
Eesti-Ameerika Äriakadeemia (RKH) Kristiina Tõnnisson (esimees)
Alexandra Vasilkioti
Anu Toots
Enn Listra
Jari Kukkonen
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor (MAG) Kristiina Tõnnisson (esimees)
Alexandra Vasilkioti
Anu Toots
Enn Listra
Jari Kukkonen
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (MAG) Kristiina Tõnnisson (esimees)
Alexandra Vasilkioti
Anu Toots
Enn Listra
Jari Kukkonen