EKKA büroo

Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri juhataja Heli Mattisen

Heli Mattisen

juhataja

heli.mattisen@archimedes.ee

tel 640 0453

mob 517 8197

skype: heli.mattisen

Maiki

Maiki Udam

rahvusvahelise koostöö juht

maiki.udam@archimedes.ee

mob  506 5776

skype: maiki.udam

 Hillar

Hillar Bauman

hindamisjuht (kõrgharidus)

hillar.bauman@archimedes.ee

tel 640 0458

mob 5392 2520

skype: hillar.bauman

 Marge

Marge Kroonmäe

hindamisjuht (kutseõpe)

marge.kroonmae@archimedes.ee

tel 640 0456

mob 507 8423

skype: margekroonmae

Assessment Director Estonian Quality Agency for Higher and Vocational Education

Liia Lauri

hindamisjuht

liia.lauri@archimedes.ee

tel 640 0452

mob 566 51709

skype: liiat7

 Lagle

Lagle Zobel

jurist

lagle.zobel@archimedes.ee

tel 640 0458

mob 525 4684

skype: lagle.zobel1

 Tiia

Tiia Bach

hindamiskoordinaator

tiia.bach@archimedes.ee

tel 640 0455

mob 5660 6419

skype: tiia.bach

 

Reet Taimsoo

kutseõppe hindamiskoordinaator

reet.taimsoo@archimedes.ee

tel 640 0459

mob 5039701

 

 

Karin Laansoo

infojuht

karin.laansoo@archimedes.ee

tel 640 0454

mob 5696 2075

 

 

 

Margit Puik

lapsehoolduspuhkusel

kutseõppe hindamiskoordinaator

margit.puik@archimedes.ee

tel 640 0459

mob 521 3996

skype: margit.puik

Maia Eskla

tudengite kvaliteedivõrgustiku projektijuht

maia.eskla@archimedes.ee